Zwracam się do was z prośbą. Czy moglibyście zagłosować na mnie na Covergirl? 5/5 PROSZĘ .
Może to was zachęci :
Każdy kto na mnie zaglosuje napiszcie w KS a ja się odwdzięczę tak jak mogę
Przez miesiąc będę glosować na cg 5/5
Popularne posty
Cześć...
Cześć moi drodzy zapraszam do oglądania bloga i do dodawania się do obserwatorów. Gdy się dodasz bierzesz udział w losowaniu nagrody 100sd! Głosuj w ankiecie na najlepszego obserwatora tego bloga !! Zapraszam blog dopiero się rozwija będą tu różna konkursy i ciekawe tematy oraz nowości!!
fryzjerka009
piątek, 21 stycznia 2011
czwartek, 20 stycznia 2011
Ama009 poprosiła o metamorfozę
Miała bardzo pomysłowy styl ale nie umiała tego wykorzystać chociarz nie jest ss miała
fajne ciuchy tylko nie umiała ich dopasować...
teraz jest ładnie ubrana i umalowana oraz ma szałową fryzurę!
Moi Drodzy
Niedługo zamykam ten blog i robię nową stronę "www" więc niedługo będzie informacja jak ta strona się będzie nazywać
Subskrybuj:
Posty (Atom)