Proszę o uwagę ukradziono mi konto fryzjerka009 wszystkich proszę o pomoc możecie porozumieć się ze mną poprzez konto Ama009 . Złodziej proponuje mi przelew 150zł , lecz ja mówię że ja chce konto.
PROSZE O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!
BLOG:
Popularne posty
Cześć...
Cześć moi drodzy zapraszam do oglądania bloga i do dodawania się do obserwatorów. Gdy się dodasz bierzesz udział w losowaniu nagrody 100sd! Głosuj w ankiecie na najlepszego obserwatora tego bloga !! Zapraszam blog dopiero się rozwija będą tu różna konkursy i ciekawe tematy oraz nowości!!
fryzjerka009
wtorek, 15 lutego 2011
piątek, 21 stycznia 2011
Moi Drodzy
Zwracam się do was z prośbą. Czy moglibyście zagłosować na mnie na Covergirl? 5/5 PROSZĘ .
Może to was zachęci :
Każdy kto na mnie zaglosuje napiszcie w KS a ja się odwdzięczę tak jak mogę
Przez miesiąc będę glosować na cg 5/5
Może to was zachęci :
Każdy kto na mnie zaglosuje napiszcie w KS a ja się odwdzięczę tak jak mogę
Przez miesiąc będę glosować na cg 5/5
czwartek, 20 stycznia 2011
Ama009 poprosiła o metamorfozę
Miała bardzo pomysłowy styl ale nie umiała tego wykorzystać chociarz nie jest ss miała
fajne ciuchy tylko nie umiała ich dopasować...
teraz jest ładnie ubrana i umalowana oraz ma szałową fryzurę!
Moi Drodzy
Niedługo zamykam ten blog i robię nową stronę "www" więc niedługo będzie informacja jak ta strona się będzie nazywać
sobota, 11 grudnia 2010
Konkurs !
Do wygrania 10 sd
Pytanie : Siedzi kowboj z koniem na górze . Schodzi 3 dni i dalej był na górze . Jak to zrobił? Odpowiedź :
No ok nie ma poprawnych odpowiedzi to ja jej udzielę : kowboj z koniem siedział na górze a że koń miał na imię Góra to 3 dni schodził z konia i dalej byl na górze!
Pytanie : Siedzi kowboj z koniem na górze . Schodzi 3 dni i dalej był na górze . Jak to zrobił? Odpowiedź :
No ok nie ma poprawnych odpowiedzi to ja jej udzielę : kowboj z koniem siedział na górze a że koń miał na imię Góra to 3 dni schodził z konia i dalej byl na górze!
Coś o mnie ...
Coś o mnie :
Nazywam się w realu Angela .
Mam lat 16 i mieszkam w Warszawie.
Uwielbiam Stardoll ponieważ są tutaj różne sklepy z modą ,kosmetykami i dekoracjami.
Można ubierać i stylizować swoją lalkę jak tylko się chce na olbrzymią ilość możliwości nie znajdziesz 2 takich samych dollek .
Oto moja fryzjerka009 zapraszam do suite !!!!!!! i kupujcie w starbaazarku!!!!!!!
piątek, 10 grudnia 2010
Witam w moim nowym blogu o Stardoll !
Na tym blogu będzie wszystko o Stardoll (znaczy kody nowe rzeczy za 0 sd i różne darmowe rzeczy dla wszystkich członków Stardoll)
Gdy ktoś poprosi mogę z niską cenę zareklamować jego konto na Stardoll (minimum za 10sd)oczywiście reklamy tylko dla ss . Oficjalne konto na Stardoll to Fryzjerka009 do niej proszę zgłaszać prośby o zareklamowanie konta lub na e-mail : ema0727@wp.pl lub jeszcze w komentarzach do tego postu pozdrawiam
Fryzjerka009:
Gdy ktoś poprosi mogę z niską cenę zareklamować jego konto na Stardoll (minimum za 10sd)oczywiście reklamy tylko dla ss . Oficjalne konto na Stardoll to Fryzjerka009 do niej proszę zgłaszać prośby o zareklamowanie konta lub na e-mail : ema0727@wp.pl lub jeszcze w komentarzach do tego postu pozdrawiam
Fryzjerka009:
Subskrybuj:
Posty (Atom)
