Popularne posty

Cześć...

Cześć moi drodzy zapraszam do oglądania bloga i do dodawania się do obserwatorów. Gdy się dodasz bierzesz udział w losowaniu nagrody 100sd! Głosuj w ankiecie na najlepszego obserwatora tego bloga !! Zapraszam blog dopiero się rozwija będą tu różna konkursy i ciekawe tematy oraz nowości!!

sobota, 11 grudnia 2010

Coś o mnie ...

Coś o mnie :
Nazywam się w realu Angela .
Mam lat 16  i mieszkam w Warszawie.
Uwielbiam Stardoll ponieważ są tutaj różne sklepy z modą ,kosmetykami i dekoracjami.
Można ubierać i stylizować swoją lalkę jak tylko się chce na olbrzymią ilość możliwości nie znajdziesz 2 takich samych dollek .
Oto moja fryzjerka009 zapraszam do suite !!!!!!! i kupujcie w starbaazarku!!!!!!!
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz