Popularne posty

Cześć...

Cześć moi drodzy zapraszam do oglądania bloga i do dodawania się do obserwatorów. Gdy się dodasz bierzesz udział w losowaniu nagrody 100sd! Głosuj w ankiecie na najlepszego obserwatora tego bloga !! Zapraszam blog dopiero się rozwija będą tu różna konkursy i ciekawe tematy oraz nowości!!

sobota, 11 grudnia 2010

Konkurs !

Do wygrania 10 sd
Pytanie :  Siedzi kowboj z koniem na górze . Schodzi 3 dni i dalej był na górze . Jak to zrobił? Odpowiedź :  
No ok nie ma poprawnych odpowiedzi to ja jej udzielę : kowboj z koniem siedział na górze a że koń miał na imię Góra to 3 dni schodził z konia i dalej byl na górze!

2 komentarze: